TRANSPORT

Tellides eVitamiin veebipoest on Sul võimalik Eestis valida alljärgnevate kohaletoimetamise viiside vahel:

  • KULLER – tellimuse saadame kulleriga – 19,99€ (tarneaeg 1-2 tööpäeva)
  • PAKIAUTOMAAT – tellimuse saadame Smartpost või Omniva pakiautomaati – vastavalt 2,40€ / 2,59€ (tarneaeg 2-5 tööpäeva)
  • VÄLJASTUSPUNKT – saad tellimusele järgi tulla Põdra tee 17 Uuesalu Rae vald – TASUTA

Tellides evitamiin.ee veebipoest vähemalt 29 euro eest on transport Smartpost pakiautomaati Sulle TASUTA!

eVitamiin veebipoest kauba tellida endale sobivasse Smarptpost või Omniva pakiautomaati. Tellimuse vormistamisel palume veenduda valitud pakiautomaadi sobivuses enne oma tellimuse kinnitamist (hiljem seda muuta ei ole võimalik). Paki kohalejõudmisel pakiautomaati saadetakse Sulle telefonile teade ning uksekood. Kaubale järele minnes sisesta pakiautomaadi arvutisse kood, misjärel avaneb pakiautomaadi uks ning saabki tellitud kauba kätte. Tellimusi hoitakse pakiautomaadis kuni 7 päeva alates paki sisestamisest (soovi korral saab hoiustamisaega ka pikendada otse Smartposti või Omnivaga kontakteerudes). Kui pakki ei ole 7 päeva jooksul väljastanud, tagastatakse see meile. Kui pakk on meile eeltoodud põhjusel tagastatud, tuleb paki kättesaamiseks postikulu uuesti tasuda.

Alates 30 juunist 2020 on eVitamiin veebipoest võimalik tellida ka Soome!
Tellimused saadame usaldusväärse Itella / SmartPostiga otse üle Soome asuvatesse pakiautomaatidesse – tellimuste tarneajad tavaolukorras Helsingi piirkonnas on 1-3 tööpäeva, mujal Soomes 3-5 tööpäeva.

  • PAKIAUTOMAAT – tellimuse saadame Soome Smartpost pakiautomaati – 9,90€

Tellimused summaga alates 99€ on pakiautomaati saatmine TASUTA.
Tervetuloa ostoksille!

Vastutuse üleminek

eVitamiin vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist või kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle kliendile. Juhul, kui klient on kauba kättesaaks märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist või kullerilt. eVitamiin ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid 30-päevane tagastamisõigus).

Tellimus peaks jõudma kohale 2 kuni 7 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel täiendav viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tellimuste saatmist ei toimu.