MEIST

Tervis on meie kalleim vara!

eVitamiin veebipood sündis soovist tervislike eluviiside järgimist lihtsustada. Pakume Sulle parimat valikut tervisetooteid tunnustatud tootjatelt – meie tootevalikust leiad tasakaalustatud toitumist ja immuunsust tugevdavaid toidulisandeid (C-vitamiin, D-vitamiin, magneesium jpm) ja erinevaid keha- ja näohooldusvahendeid. Samuti leiad eriti praegusel ajal vajalikke isikukaitsevahendeid, nagu kaitsemaske, kindaid ja antibakteriaalseid desovahendeid. Oled tervisesportlane? Just siit leiad ka erinevaid toidulisandeid, geele ja batoone.

Lisaks jagame kasulikke nõuandeid ja soovitusi ning hoiame kätt pulsil viimase aja teadusuuringutel. Tellimine eVitamiin veebipoest on turvaline ja mugav – ja nagu ikka, kõigile tellimustele kehtib tagastusõigus 30 päeva!

Veebipoe pidamine ega klienditeenindus pole meile uueks väljakutseks – partneriks selles on Eesti tuntuim suuhooldustoodete toodete pakkuja Hammas32 kelle õpetuste ja juhiste järgi tegutseme ja kelle normidest lähtume ka teeninduses. Lubame Sulle, et saad kvaliteetse toote ja parima teeninduse!

Põhimõtted, milles oma tegevuses lähtume:

  • Kohtleme Sind nii nagu soovime, et meid ennast koheldaks
  • Suhtleme viisakalt ja sõbralikult
  • Oleme ausad ja heatahtlikud
  • Me ei karda eksida ja viga tunnistada
  • Oleme õpihimulised ja koostöövalmid
  • Pakume tooteid, mida ka ise soovime kasutada

Töötame koostöös erinevate usaldusväärsete partnerite ja tarnijatega – kõik tooted on kvaliteetsed, tuntud kaubamärkidega ja ametlikest allikatest.

eVitamiin – kõik Sinu tervise heaks!

Sisene veebipoodi